The wishlist name can't be left blank

BLOGI

 1. 10 suurepärast viisi kasutada magusat mandliõli juuste ja naha hoolduses

  Mandlit peetakse “pähklite kuningaks”. See sisaldab tervislikke rasvu, kiudaineid, fütokemikaale, vitamiine ja mineraale, mis muudavad mandliõli suurepäraseks toiteallikaks nii seespidiselt kui ka välispidiselt! Seetõttu mandliõlina tuntud õli on populaarne oma kasulikkuse tõttu juustele, kehale ja nahale. Selles artiklis peatume lähemalt mandliõli omadustele välispidiselt ning nõustame selle kasutamist juustele ja nahale.

  Read more »
 2. Aubrey-Organics Modern Living saates

  Üks tänapäeva suundumusi on orgaanilise ja loodusliku kosmeetika kasutamine tooteesitluses. Kuid kuidas saab tarbija eristada seda, mis on tegelikult looduslik kosmeetika ja mis mitte? Kas sõnad orgaaniline ja orgaaniline on lihtsalt turundustermin ja mis on tarbija jaoks parim viis looduskosmeetika eristamiseks.
  Read more »
 3. Amla juuste kasvuks

  Juukseid peetakse naiste krooniks- kes siis ei sooviks endale tugevaid, lopsakaid ja terveidjuukseid? Kiire ja tervislikjuustekasv on midagi, mida paljud inimesed soovivad. Kuid juuste kasvama saamine on ülesanne, mis vajab aega, pikka meelt ja õigeid koostisosi.

  Read more »
 4. Kuidas tunda ära ehtne looduskosmeetika

  Puhas ja kemikaalidevaba looduskosmeetika on muutumas üha populaarsemaks. Kaupluste riiulid on täis roheliste väärtustega tooteid ning tuntud kaubamärgid toovad turule oma ökoloogilisi tooteliine. Kuid siin on ka probleem: looduskosmeetika ei ole juriidiliselt määratletud. Osa ettevõtetest kasutavad ebaeetilist turundust ja ajupesu, mida kutsun rohepesuks. Selles artiklis käsitlen eetilisi valikud, mida tarbijana igapäevaselt teha, looduskosmeetika tunnusjooni ja nõustan, kuidas ehtne looduskosmeetika ära tunda.

  Read more »