Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank

Radico Colour Me Organic taimse juuksevärvi kasutamisjuhend

Vajaminev kogus:

-      20 g kuni 30 g - lühikestele juustele

-      40 g kuni 60 g - õlgadeni juustele (keskmise pikkusega juuksed)

-      70 g kuni 100 g - vööni juustele (pikad juuksed)

Võtke, nagu eespool on mainitud, vajalik kogus pulbrit vastavalt juuste pikkusele. Lisage Organic Hair Colour-isse sooja vett vahekorras 1:3 (1 osa Organic Hair Color-it ja 3 osa vett).

Võite vajadusel lisada või vähendada vee kogust, et saada lihtsaks pealekandmiseks „jogurti- või ketšupilaadne“ koostis. Pasta ei tohiks olla liiga paks ega liiga vedel. Alustage pasta pealekandmist juurtest ja määrige ühtlaselt otstele.

Pealekandmine: Koheselt peale segamist alustage pasta pealekandmist alates juurtest. Hallid juuksed võivad vajada tugevamat pasta pealekandmist. Kasutage kaasasolevat duššimütsi juuste katmiseks peale pasta ühtlast pealekandmist.

Lõpetamine: Peale pasta pealekandmist oodake vähemalt 45 kuni 90 minutit või rohkem. Kui soovitud on tumedam värv, siis hoidke pastat peal kauem. Pastat on ohutu juustel hoida kaks kuni kolm tundi. Tulemuste tõhustamiseks võib sel ajal fööniga ka soojendada.

Loputus: Peale 45 kuni 90 minutit loputage juuksed jooksva veega kuni vees enam värvi pole. Šampooni pole vaja. Kujundage ja kuivatage juuksed vastavalt soovile.

 

Olulised punktid:

Probleemid:

Taimse juuksevärvi kasutus

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-15 - 22'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-15 - 22'st

Page
lehe kohta