The wishlist name can't be left blank

Essential Well-being

Pakume raviomadustega eeterlikke õlisid keha, vaimu, hinge ja emotsioonide tasakaalutuse leevendamiseks. Lahjenda kangeid eeterlikke õlisid baasõlides, nagu näiteks meie tuntud taimeõlides. Aroomiteraapia on iidne teraapiakunst, kus kasutatakse taimejuurtest, pungadest, lehtedest, puudest, marjadest, puuviljadest ja lilledest looduslikult ekstraheeritud eeterlikke õlisid inimeste heaolutunde suurendamiseks. 

EETERLIKUD ÕLID

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

7 toodet

lehe kohta
 1. Heritage Store rosmariiniõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Kllassikaline roosmariiniõli on aroomiteraapia oluline komponent, mida kasutatakse kosmeetikas, massaažides, juustehoolduses. Roosmariõli korrapärane kasutamine teeb tõelisi imesid juustele:

  • kiirendab juuste kasvu;
  • takistab väljalangemist;
  • niisutab;
  • leevendab kõõma;
  • normaliseerib rasunäärmete tööd
  • muudab juuksed läikivaks, pehmeks ja elastseks;
  • parandab ja taastab juuste struktuuri

  Seda ergutavat õli kasuta, kui soovid värskendada õhuruumi ja tõsta keha (südame) ja meele energiaid. Vana-aja Kreekas ja Roomas kasutati rosmariiniõli mälu tugevdamiseks. 

  Tutvu lähemalt
  15,20 €
 2. Heritage Store Apelsiniõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Meeli ülendav magus apelsiiniaroom on aroomiteraapia tähtis komponent, mida kasutatakse massaažiõlides, kõrgkvaliteetsetes juukstetoodetes, looduslikes puhastusainetes ja nahahooldusvahendites. 

  Tutvu lähemalt
  19,50 €
 3. Heritage Store Seedripuuõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Lõhnavat seedripuud on kasutanud juba muinasegiptlased templites viirukitena.  Tänapäeval seda maa- ja metsalähedast aroomi kasutatakse aroomiteraapias massaažiõlides ja ka sääskede tõrjeks.

  Tutvu lähemalt
  24,90 €
 4. Heritage Store kaneeliõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Kaneeliõli on oluline massaaži komponent, seda kasutatakse pingete maandamiseks, elujõu taastamiseks ja vereringe lisamiseks. Seda tuntakse ka kui õhu värskendajat. Kaneeliveest tehtud pihustiga võib eemaldada suletud ruumidest ja pimedatest panipaikadest umbset lõhna. See õli jätab ruumidesse puhta aroomi. 

  Tutvu lähemalt
  24,50 €
 5. Heritage Store Austraalia orgaaniline teepuuõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Teepuuõli on ideaalne kasutamaks vistrike, punnide (nt putukaammustuste) kui ka akne puhul. Hea looduslik alternatiiv antibiootikumitele ja teistele kallitele ravimitele. Teepuuõli toimib põletikuvastaselt ja kiirendab haava paranemist. Paar tilka või näpuotsaga kanda otse vistrikele ja lasta üle öö toimida. Hea kasutada ka ennetlikult, kui on tunda, et vistrik naha all moodustuma hakkab. Sobib kasutamiseks põletushaavade kui ka lõikehaavade korral. Teepuuõli on antiseptilise ja desinfitseeriva toimega.

  Tutvu lähemalt
  26,50 €
 6. Heritage Store Piparmündiõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Meeli avav ja ülistav piparmünt on aroomiteraapia tähtis komponent, mida kasutatakse massaažiõlides ja ka juustehooldustes, Edgar Caycei retseptides, näo aurutajas, näo hoolduses ja ka looduslikes puhastusainetes. Seda eeterlikku õli võib tuppa difuseerida, kui soovitakse avada aistinguid ja samas ka õhuruumi värskendada. 

  Tutvu lähemalt
  19,50 €
 7. Heritage Store sidruniõli, eeterlik õli 30ml
  Rating:
  0%

  Puhas, värske ja särav - need on vaid mõned sõnad, mis kirjeldavad sidruni eeterliku õli meeliülendavat aroomi. Heritage Store'i sidruni eeterlik õli on täiuslik lisand nahale ja enesehooldusprotseduuridele, mida kasutatakse jume ja meele parandamiseks. Kui lahjendada sidruniõli baasõliga, (näiteks mandliõli) ja kanda nahale või lisada näopesule, võib sidruni eeterlik õli aidata muuta nahka heledamaks ja selgemaks. Õhus hajutatud rõõmsameelne erk aroom tõstab meeleolu, elustab ruumi ja aitab aeg-ajalt tekkiva stressi tunnete vähendamisel. Keskkonnasõbralik ja julmusevaba Heritage Store'i sidruni eeterlik õli on kvaliteetne ja puhas

  Tutvu lähemalt
  16,50 €
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

7 toodet

lehe kohta