Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank
Radico orgaaniline hennapulber 500g

Radico orgaaniline hennapulber 500g

Radico orgaaniline Cassia värvitu henna pakend 500g

Radico orgaaniline Cassia värvitu henna (senna) 500g

Radico Organic orgaaniline indigopulber 500g

Indigo pulber on täielikult naturaalne indigo vorm. Indigo pulbrit on turvaline kasutada juuste värvimiseks. Indigo pulbrit kasutatakse, kui soovitakse taimsete juustevärvidega saada tumedamat tooni. Indigo värvib ja toonib juukseid ning tal on ka antiseptiline toime. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. 

Saadavus: Laos
Laokood
23742

Ainult sisselogitud PRO-dele.

Indigot on kasutatud Idamaades juuste värvimiseks ja toonimiseks enam kui 4000 aastat. Orgaaniline indigopulber on naturaalne puhtaim indigo vorm. Indigopulbrit võib kasutada koos hennapulbriga saades erinemaid pruune toone. Indigo värvib ja toonib juukseid ning tal on ka antiseptiline toime.

Koostisosad INCI: Indigofera Tinctoria. Toode on Ecocert sertifitseeritud

Indigopulbri kasutamine: 

kuna indigo oksüdeerib õhu käes, siis pakist välja võetud pulber segada sooja veega ja kasutada koheselt. Segage 1 osa pulbrit ja 3 osa sooja, umber 70 kraadist vett nii et saate ühtlase pasta. Kandke segu koheselt PUHASTELE kuivadele või niisketele juustele, katke kile ja rätiguga ning laske peas olla 1-2 tundi, olenevalt soovitud tulemusest. Mida tumedamat tulemust soovite saada seda kauem juusetes võib lasta mõjuda. Kui soovite väga tumedat tulemust siis võite kasta mõjuda kuni 3h. 

Loputage juuksed sooja veega. Shampooni kasutamine ei ole vajalik. Kasutage juuksepalsamit ainult vajaduse korral. Värv oksüdeerub ning täidlane värv küpseb veel paar päeva. Välti

Indigo võib ärritada silmi ja põhjustada dermatiiti, kindlasti katsetage seda enne väikesel nahapiirkonnal.

Radico on India rahvusvaheline ettevõte, kelle tegevusalaks on orgaanilise ja turvalise keskkonnasõbraliku juuksevärvi tootmine. Radicole on oluline toodete kvaliteet, uuringute läbiviimine ja henna toodete arendus ja eetiline ettevõtmismudel. 

 

Kirjuta arvustus
Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru
VÕITE OLLA HUVITATUD KA NENDEST TOODETEST!