Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank

Waku Organics tööpakkumised

TURUNDUSE ASSISTENTTI/KORDINAATORIT 14.11.2020

Wakuorganics Eesti on kasvav jae- ja hulgimüügi ettevõte, mis tegeleb sertifitseeritud looduskosmeetika müügiga Eestis ja Soomes. Meie esindatavad brändid on Radico, Aubrey-Organics, Gyada Cosmetics, Les Argiles Du Soleile, Heritage Store ja mitmed teised looduskosmeetika sõpradele tuntud brändid. Meil on e-pood wakuorganics.ee ja korraldame koolitusi professionaalidele.

Mahetooted, jätkusuutlikus ja vastutustundlikus on kasvavad megatrendid kogu maailmas. Looduslike ja usaldusväärsete toodete ja teenuste nõudlus kasvab ka Eestis, Põhjamaades ja Euroopas. Peamisteks põhjusteks on eetilised kaalutlused, jätkusuutlikus ja soov vähendada kemikaalide kasutamist. Kas looduslik alternatiiv on sinu valik?

Sa ei pea olema suurte kogemustega, aga oled täis energiat, ideid ja tahet kasvada ning areneda koos meiega. Pakume suurepärast võimalust töötada välja meie ettevõtte turunduskampaaniad ning viia need ise algusest lõpuni ellu.

Kasutame Magento 2 e-poe platvormi, mis on maailma juhtiv ja paindlik ning annab piiramatult turundusvõimalusi.  Pakume tööd inspireerivate kaubamärkidega ja vastavalt töötulemustele konkurentsivõimelist töötasu.

 

Turunduse koordinaatori ülesanded:

e-poe ja B-to-B müügi kampaaniate planeerimine, elluviimine ja tulemuste jälgimine

turundusideede genereerimine ja elluviimine

avalik suhtlemine

sotsiaalmeediakanalite haldamine

e-poe sisuhaldus ja visuaalide loomine

Kandidaadilt ootame:

head eesti ja inglise keele kirjalikku oskust

head suhtlemisoskust

head arvutikasutamise oskust

täpsust

enesejuhtimise ja planeerimise oskust

loovust

head ülevaadet sotsiaalmeedia valdkonnast

 

Töö tegemise koht on kodukontor. Töö on osalise koormusega, mis sobib ka paindliku elustiiliga töötajatele, tudengitele või on hea lisateenimise võimalus.  

 

Lisainfo: info@wakuorganics.ee

 

 

 

Võta meiega ühendust!

info@wakuorganics.ee

tel. 56819296