Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank
Turbliss KLAAR sügavpuhastav turbamask noorele nahale 180ml

Turbliss KLAAR sügavpuhastav turbamask noorele nahale 180ml

Turbliss KLAAR bioaktiivne rabatoonik noorele nahale 100ml

Turbliss KLAAR bioaktiivne rabatoonik noorele nahale 100ml

Turbliss Klaar sügavpuhastav turbamask noorele nahale 60ml

Turbliss puhas balneoloogiline turvas, mille koostisosadeks on humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, eemaldavad ebapuhtuse ja taastavad naha normaalse funktsioneerimise. Toimib tõhusa aknevastase hoolduse ja ensüümkoorijana. Kiirendab naha ainevahetust, ergutab, elustab nahka. Tõhus ja õrn looduslik hooldus noorele nahale.

Tavahind 12,00 € Soodushind 6,00 €
Saadavus: Laost otsas
Laokood
10268

Turvast võib nimetada looduslikuks kõrgtehnoloogiks. Raviturba originaalne koostis on lihtsalt niivõrd rikkalik – humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Need bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastuse ja naha normaalse funktsioneerimise. Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, puhastab, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka. Turblissi turbamaskid on sügavpuhastavad ja samal ajal ka sügavniisutavad. Albumiini sidumise toimel toimub nahas ioonide vahetuse protsess, mille käigus vahetatakse plusslaenguga ioonid negatiivsete ioonide vastu, aidates oksüdeerumise protsessi aeglustamise asemel lausa ümber pöörata ja seeläbi naharakul jälle oma algsel moel funktsioneerima hakata. 

Kasutamine: Kandke mask ühtlaselt ja paksult niiskele nahale, vältides silmaümbrust. Hoidke nahal kuni 10 min. Õrna naha puhul kuni 5 min. Maski kuivamist nahal tuleb vältida! Niisutage seda aeg-ajalt märgade sõrmedega või bioaktiivse rabatoonikuga. Eemaldage mask niiske rätikuga või loputage hoolikalt leige veega. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti.
Kasutada 1-3 korda nädalas.

inci: Balneological Peat

Tootja: Turbliss

 

Kirjuta arvustus
Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru