Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank
Radico Colour Me Organic taimne juuksvärv vasepruun 1kg

Radico Colour Me Organic vasepruun taimne juuksvärv 1kg

Radico Colour Me Organic taimne juuksevärv pruun 1kg

Radico Colour Me Organic pruun taimne juuksevärv 1kg

Radico Colour Me Organic burgundipunane 1kg

RADICO COLOUR ME ORGANIC burgundiapunane on ökoloogiline kemikaalidevaba mahetoodetud taimne juuksevärv juuksuritele. See on täiuslik segu juukseid värvivatest ja hooldavatest orgaanilistest sertifitseeritud taimedest. Radico on esimene orgaaniline juuksevärv, mis katab hallid juuksed efektiivselt ja korralikult vaid ühe sammuga. Juuksevärv jätab juuksed kohevaks, läikivaks ja naturaalselt terveks. 

Saadavus: Laos
Laokood
21304

Ainult sisselogitud PRO-dele.

Kas soovite pakkuda juuksuri klientidele ilusat loomulikku juuksevärvi, sära ja kohevust looduslikult kasutades turvalisi mahedaid juuksevärve, millest kliendid on alati unistanud? Radico Color Me Organic on hõlpsasti kasutatav, ohutu ja looduslik taimne värvi, mis annab juuksuritöös professionaalse lõpptulemuse.

  Radico Color Me Organic taimne juuksevärv on välja töötatud aastatuhandete traditsioone ja tänapäeva tehnoloogiat ühendades. Taimsed juuksevärvid valmistatakse ajurveeda ürtidest ja taimedest, mida on kasutatud idamaades juuste värvimiseks ja hooldamiseks juba aastatuhandeid. Iga ajurveeda juuksevärv sisaldab koostisosi, mis värvivad, hooldavad juukseid ja peanahka ning soodustavad peanaha tervist ja juuste kasvu. Tänu sellele muudab taimsete värvide pikaajaline kasutamine juuksed terveks, säravaks ja paksuks ning soodustab juuste kasvu.

   Radico Color Me Organic on esimene orgaaniline sertifitseeritud taimne juuksevärv turul. Taimed kasvatatakse ja toodetakse Indias, kus päike paistab peaaegu aastaringselt ja taimedel on aega välja töötada tugevad värvipigmendid, mis soodustav naturaalset värvipigmenti. Color Me Organic on Ecocert -sertifikaadiga sertifitseeritud mahetoode, mis tagab kogu tootmisahela kontrollimise ja selle, et tooted sisaldavad ainult puhtaimaid kasvatatud koostisosi.

    Radico Color Me orgaanilise taimse juuksevärvi eelised:

    • Valmis värvisegusid on lihtne kasutada, lisage ainult kuum vesi
    • Orgaaniliselt sertifitseeritud juuksevärvi kasutades säästate keskkonda ja võite olla kindel, et toode on kahjutu teie ja kliendi tervisele ja täiesti puhas
    • Vähendate igapäevatöös enda kokkupuudet tugevatoimeliste kemikaalidega, kuna Radico sisaldab ainult orgaaniliselt sertifitseeritud taimi
    • Eetiliselt ja jätkusuutlikult toodetud toote abil toetate põllumajandustootjaid ja nende perekondi algtoodangus
    • Radico Color Me Organic taimseid juuksevärve võib omavahel segada. See võimaldab teil saavutada ainulaadseid unikaalseid värvitulemusi.

    Kellele Radico taimne juuksevärv sobib:

   • Klientidele, kes hindavad ökotooteid, hoolivad enda tervise eest ja on keskkonna teadlikud.
   • Kliendid kellel on tekkinud või tekkimas allergia tugevatoimeliste värvides sisalduvate kemikaalide suhtes (näiteks juuksevärvid, mis sisaldavad PPD-d)
   • Kliendid kes soovivad, et juuksevärv on võimalikult naturaalne kuid juuksed on terved, hooldatud ja heas korras.

    Koostisosad INCI: Lawsonia inermis (Henna), Indigofera tinctoria(Indigo), Rubia tinctorum (Manjistha), Phyllanthus emblica (Amla), Eclipta prostrata (Bhringraj), Hibiscus rosa-sinensis (Hibiscus).

    Organic certified by ecocert

Kirjuta arvustus
Ainult registreerunud kasutajad saavad arvustada. Logi sisse või registreeru