The wishlist name can't be left blank

Silmaümbrus on kõige tundlikum ja õrnem ala näopiirkonnas, mis vajab toitvat ja niisutavat hooldust ilma kemikaalideta. Meil saadaval silmaümbrusseerumid ja –kreemid on naturaalse ja orgaaniliselt sertifitseeritud brändilt Kivvi. Need tooted aitavad toita silmaümbruse piirkonda, tegeledes samal ajal probleemidega nagu silmaaluste turse, tumedad ringid ja kuivus. 

SILMAÜMBRUSE HOOLDUS

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

3 toodet

lehe kohta
 1. GYADA silmapadjad tumedate ringide ja tursete vastu Nr. 4 5ml
  Rating:
  0%

  Gyada turseid vähendava ja leevendava mõjuga silmapadjad sisaldavad kurki, mustikat, kadakat ja tõstvat kompleksi. Silmapadjad tehtud 100% looduslikust tselluloosist, looduslike ja mahepõllunduslike koostisosadega. 

  Tutvu lähemalt
  6,90 €
 2. GYADA pinguldava ja tõstva toimega silmapadjad No. 3, 15 ml
  Rating:
  0%

  Gyada pinguldavad silmapadjakesed sisaldavad Botoxi-sarnaseid peptiide, vananemisvastast kompleksi, hüaluroonhapet ja ženšenni. Ühekordsed silmapadjakesed tehtud 100% looduslikust tselluloosist, looduslike ja mahepõllunduslike koostisosadega. Ideaalsed väga punetavatele silmakontuuridele.

  Tutvu lähemalt
  6,90 €
 3. GYADA silmapadjad väsinud silmadele ja punetavatele silmakontuuridele N. 2, 5 ml
  Rating:
  0%

  Gyada silmapadjakesed sisaldavad sära andvat ja tõstvat kompleksi, hüaluroonhapet ja ananassi. Silmapadjad on tehtud 100% looduslikust tselluloosist, looduslike ja mahepõllunduslike koostisosadega. Ideaalsed väsinud silmadele ja punetavatele silmakontuuridele saavutamaks värske, puhanud ja särav ilme. 

  Tutvu lähemalt
  6,90 €
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

3 toodet

lehe kohta