Facebook Pixel The wishlist name can't be left blank

Meie lugu

Olen Eha Vakkermann, Wakuorganici asutaja ja väikeettevõtja. Hakkasin looduskosmeetika vastu huvi tundma umbes 12 aastat tagasi, kui sain kosmeetikatootest allergilise reaktsiooni ja hakkasin otsima varasemalt kasutatud kosmeetikale alternatiivi.

Wakuorganics on üle 10 aasta tegutsev Soomes ja Eestis looduslike ilutoodete maaletooja ning edasimüüja.

Meie südameasjaks on tegutseda vastutustundlikult, hoolida meid ümbritsevast keskkonnast ning toetada aktiivseid eluviise – neid väärtusi kanname endas ja jagame edasi igal sammul.

Meie missioon on olla usaldusväärne ilupartner professionaalile ja tavatarbijale ning visioon on näidata loodusliku ilumaailma suundi, arendada ja koolitada.

Hoiame oma partnereid ja keskkonda, mis meid ümbritseb. Saadame oma laost igapäevaselt välja kumneid tellimusi, sellepärast on meie jaoks oluline kasutada taaskasutatavaid ja ümbertöödeldavaid materjale ning teha koostööd keskkonnateadlike partneritega.

Meie e-poes on müügil ainult looduskosmeetika sertifitseeritud brände, mis on keskkonnasõbralikud, julmusevabad ja sobivad veganitele. See teeb Wakuorganicsist mitmekülgsema ja eetilise kaubavalikuga pakkuja kohalikul turul. 

Lisaks ilu loomisele anname ka teadliku panuse ühiskonda: toetame heategevust ja erinevaid kultuuriprojekte.

Eha Vakkermann

Kui teil on küsimusi või kommentaare palun võtke ühendust siit.