The wishlist name can't be left blank

SUU HÜGIEEN

Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

4 toodet

lehe kohta
 1. Heritage Store Ipsab valgendav piparmündi hambapasta 120g
  Rating:
  0%

  Kogu Ipsab™ i hambapulbri tõhusalt tervendav mõju on valgendavas hambapastas! Edgar Cayce on soovitanud Ipsab™ i pärandretsepte kogu suutervisele, sisaldades okassaare puu koort, mida kasutasid ka juba Ameerika põliselanikud (indiaanlased) ja ayurveda kultuurrahvad hammaste eest hoolitsemiseks. Tootele on lisatud metsiku riitsinuse koore valgendav aine, räni, soola ja sooda segu, mis koos aitavad puhastada hambaid ja igemeid. Hoolikalt valitud orgaanilised apteegitilli, bakuli, metsiku riitsinuse koore ja maitsenelgi õie tinktuurid  parandavad igemete tervist. Puhtad piparmündi ja rohemündi tinktuurid värskendavad hingeõhku. Ei sisalda parabeene, sulfaate, gluteeni, sahariini, fluori, kunstlikke värv- ega maitseaineid.  Selle loodusliku valikuga saad särava naeratuse!

  Tutvu lähemalt
  8,70 €
 2. Heritage Store Ipsab Cinnamon hambapuhastuspulber kaneelimaitseline 113g
  Rating:
  0%

  Saavuta täiuslik suuhügieen, kasutades selliste looduslikult võimsate komponentide nagu soola, sooda ja okassaare koore koosmõju. Okassaare koort on kasutanud juba vanad indiaanlased hammaste puhastamiseks. Stimuleeri igemete vereringet kasutades pehmete harjastega hambaharja ja loputa lõpuks suu sooja veega. Kasuta koos Ipsadent™ suuvett ja Ipsadent™ i Herbal Gum Massage toodet täiusliku suutervise saavutamiseks. Värske kaneeli maitsega! 

  Tutvu lähemalt
  8,95 €
 3. Heritage Store Ipsab hambapuhastuspulber piparmündimaitseline 113g
  Rating:
  0%

  Saavuta täiuslik suuhügieen kasutades selliste looduslikult võimsate komponentide nagu soola, sooda ja okassaare koore koosmõju. Okassaare koort on kasutanud juba vanad indiaanlased hammaste puhastamiseks. See sobib hästi nii diabeetikutele kui lastele.

   

  Tutvu lähemalt
  8,95 €
 4. Heritage Store Ipsab suuloputus konsentraat piparmündimaitseline 30ml
  Rating:
  0%

  Saavuta täiuslik suuhügieen kasutades selliste looduslikult võimsate komponentide nagu soola, sooda ja okassaare koore koosmõju. Okassaare koort on kasutanud juba vanad indiaanlased hammaste puhastamiseks. Piparmündimaitseline.

  Tutvu lähemalt
  10,20 €
Määra kahanevas suunas
Kuvamisviis Nimekiri Ruudustik

4 toodet

lehe kohta